KINGBIKE Велосипедизам Шлем Со Велосипед Светлина Велосипед Шлем ПВЦ+EPS Патот Планина Ultralight Во калап Шлем Каско Ciclismo 54-62CM
Ново - 32 %

KINGBIKE Велосипедизам Шлем Со Велосипед Светлина Велосипед Шлем ПВЦ+EPS Патот Планина Ultralight Во калап Шлем Каско Ciclismo

Залиха
DEN 1163.04
DEN 791.00
Износот:


KINGBIKE Велосипедизам Шлем Со Велосипед Светлина Велосипед Шлем ПВЦ+EPS Патот Планина Ultralight Во калап Шлем Каско Ciclismo 54-62 CM Детали :
Пол : Унисекс Ultralight Шлем
Материјал : PC+EPS
Тежина : 206g
Големина : M/L56-62cm прилагодливи
Функција : Отворено За Заштита На
Feature1 : Дише Удобно Шок Апсорпција
Feature2 : 6 Стилови
Feature3 : 24diversion дупки,да се Зголеми невидлива сила
Feature4 : Предупредување taillights
Feature5 : инсекти-отпорни Iining
Feature6 : Едноставен мат површина фузија светлина карбонски влакна textre decorati
За shippingment
1. Ние го прифатат сите големи метод на плаќање, вклучувајќи ги Зачувам, Alipay, T/T, и Кредитна картичка.
2. Кога ќе го поставите цел, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе го испрати во рамките на 1-7 дена откако вашата уплата е завршен.
3. Тоа обично трае 15-60 денови за испорака, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји
4. Ако преферирате други превозот методи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви благодарам многу. (Ве молиме имајте на ум : тоа може да се појават дополнителни трошоци, како што се изразуваат)
5. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Повратни информации :
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или не добиле парцела. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Услуги на клиентите време : Пекинг време Пон.- Седна. 8am-6часот.

Декларираните карактеристики

Големина:
56-62cm
сертификација:
CE
Отворите За Вентилација:
16 - 20
Број На Модел На:
L-629
Возрасна Група:
(Возрасни) Мажи
Тип:
светлината шлем
Материјал:
EPS
Тежина (g):
0.26 kg
Бренд Име:
KINGBIKE
Име на производ:
Велосипедот Шлем
Возрасна Група:
Возрасни мажи и жени
Вентилација дупка број:
24
Материјал:
ПВЦ+EPS
Движење тип:
mtb шлем светлина,патот велосипед шлем
Функција:
Дише Удобно Шок Апсорпција
Тип:
Ultralight Integrally-украсениот Велосипед Шлем
Карактеристично:
Супер светло,удобно,светлина,со врв
Движење type1:
Велосипедизам
Боја:
Црна,Бела,црвена,Сина,Зелена,Розова

Поврзани производи