За 3/8 Конвертирате Да 1/2 Топката Заклучување Ratchet Приклучок Адаптер Редуктор Конвертор Алатка За Промоција
Ново - 10 %

За 3/8 Конвертирате Да 1/2 Топката Заклучување Ratchet Приклучок Адаптер Редуктор Конвертор Алатка За Промоција

Залиха
DEN 50.88
DEN 46.00
Износот:


Материјал : Алуминиумски
Боја : како што е прикажано на сл
Карактеристики :
Ова е 3/8" Конвертирај Да 1/2" Вози Приклучок Адаптер
Одговара На Дискот На Вашиот Приклучоци Со Дискот На Вашиот Алатка Со Овој Приклучок Адаптер
Ова Поставување Ви Овозможува Да Се Меша И Натпревар Се Вози Големини За Вашиот Приклучоци, Ratchet Рачки, Продолжување, Барови И Други Додатоци.
Вози Штекер Редуктор Воздух Влијание Тешки Ratchet Адаптер.
Овие Адаптери Ви Овозможи Да Се Омажи За Штекерот За Подобра Алатка За Повеќе Енергија Или Се Постигне Во Тесна Самото Место.
Приклучок За Клучеви Адаптер Рака Алатки
Направени За Електрични Или Воздухот Алатки, Овие Штекер Адаптери Собере Многу Алатки Во Вашата Домашна Работилница Или Занаетчии Рака Алатки Ratchet Клуч Вози Адаптер
Професионални Гаража.Идеална Алатка За Механика, Инженери, Столари Или DIY Ентузијасти.
Vanadium Челик.
Чашката Ratchet Конвертор Reducers Adaptors 3/8" Конвертирај Да 1/2" Гаража DIY Универзална Заеднички Влијание Адаптер
Дизајниран За Употреба Со Воздух, Пневматски, Електрични Влијание Клучеви И Ratchets.
Овозможува Поголема Флексибилност За Сите Приклучоци И Диск Алатки.
3/8" Конвертирај Да 1/2" Вози Приклучок Адаптер Редуктор Воздух Влијание Постави Нови.
Вози Штекер Редуктор Воздух Влијание Тешки Ratchet Адаптер.
Приклучок Адаптер Редуктор Поставени Заеднички Диск Воздух Влијание.
Големина на :
3/8 "се Претвори 1/2" - дело (9,5 mm Плоштадот Дупка се Претвори 12.5 mm Плоштад Главата)
Количина : 1 PC
Answer : ___________________________ Note :
Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0-1cm грешка,ви благодарам.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!!
Пакетот вклучува :
PC Топката Заклучување Ratchet Приклучок Адаптер
'

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YOFE
Материјал:
Легура
Тип:
приклучок за клуч
Број На Модел На:
Други

Поврзани производи