2 ПАРЧИЊА 9inch ДОВЕДОА Автомобил Екранот англиски Далечински Управувач ДОВЕДОА Автомобил Знак Одбор ПРЕДВОДЕНИ Програмабилни Лизгање Порака Екран Знак Светилка

2 ПАРЧИЊА 9inch ДОВЕДОА Автомобил Екранот англиски Далечински Управувач ДОВЕДОА Автомобил Знак Одбор ПРЕДВОДЕНИ Програмабилни

Залиха
DEN 2495.52
Износот:


2 ПАРЧИЊА 9inch ДОВЕДОА Автомобил Екранот англиски Далечински Управувач ДОВЕДОА Автомобил Знак Одбор ПРЕДВОДЕНИ Програмабилни Лизгање Порака Екран Знак Светилка
Функција : 1.На suckers со тока може да се претвори во 180 степен за вклопуваат во совршен агол. 2.Далечинскиот доведоа автомобил знак лизгање црвено порака, 287 точки се прикаже порака јасно. 3.By далечински да ја програма порака,вкупно 9 пораки со 2250 знаци/број/знаци/симбол, 7 движат акции, 9 нивоа на осветленост, 9 нивоа брзо прилагодливи. 4.Капацитет на екранот англиски или Европската писма. Операција напон спектар : DC5 V ~ DC12 V, со пура полесни вклучени додека 12 нозе мозок, убав ефект за автомобил, такси, купување прозорец, изложба. Дали сте во потрага за автомобил знак, навистина го привлече вашето следбеници внимание, со прифатлива цена?Цел тука,за Да ги потсети другите се повеќе забележителен.Намалување на судир очигледно кога ќе се вози, дојде високо внимание! Карактеристики : Сина LED 7 x 41 точки. Големина : 23*5*1cm (9 x 2 x 0.4 инчи). Комуникација режим : внесување на текст со далечински контролер. Екранот ефект : лево, десно,фиксна,горе,долу, снег, трепка. Моќност : DC12 V±10%,напојува од 12 V DC автомобил полесни преку штекер долго 3.7 m кабелот. Животен век : повеќе од 100,000 часа (околу 10-15 години). Рамка боја : црна. Вкупно 9pcs пораки,секоја порака може да се сместат максимум 250 ликови. Лизгање факултативна брзина : брзо, умерена, бавно. Пакување вклучуваат : 2x Сини LED Автомобил Знак 4x Suckers (во прилог на led знак) 2x Далечинска Контрола
Користете го упатството за
1, прифаќаме Alipay,. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2, Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3, Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1, 12 месеци Производителот . Купи со доверба!
2, Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
3, Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
4, се Врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
1, Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2, го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
3, Сите е-мејл ќе се одговори во рок од Еден работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
4, Вие се согласувате со сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
LED Модули
Карактеристики:
LED Автобус Знак Екранот
Бренд Име:
Leadleds
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Должина:
23cm
Висина:
1cm
Напон:
12V
Ширина:
5cm
Влезен Напон:
DC 12v ±10%
Дисплеј Во Боја:
Сина
Пиксели:
H 7 точки X L 41 точки
LED тип:
SMD LED Чипови
Осветленоста:
7 нивоа прилагодливи
Брзина:
9 нивоа прилагодливи

Поврзани производи