Бебе Девојка Rompers Лето Девојки Облека Поставува Roupas Bebes Цвет Новородено Бебе Облека Симпатична Бебе Jumpsuits Млади Девојки Облека
Ново - 18 %

Бебе Девојка Rompers Лето Девојки Облека Поставува Roupas Bebes Цвет Новородено Бебе Облека Симпатична Бебе Jumpsuits Млади

Залиха
DEN 451.68
DEN 371.00
Износот:


Со Почит Клиент : Од 10-ти април наваму, Кина Пост логистика додаде товарни да Кина извезуваат воздух
парцели.
Бидејќи на товар на трошоците зголеми продажната цена на сите продавачи на Alixpress е rised. Нашите продажни цена, исто така, ќе се зголеми на 10-ти април.
Ви благодариме за вашата постојана поддршка и разбирање.
Совети : подготвени многу повеќе убави предмети (Палта/Облека/Clothing Set/Маици/Панталони/Џемпери и сл.) за вас. Ве молиме да ја посетите , ќе добиете повеќе изненадувања. Ве молиме потврдете ја вашата адреса, пост код, телефонски број е точен, пред да плати за тоа. Ако ние ја потврдите вашата исплата, ќе го испратам до тебе, како е можно поскоро. Ние ќе ви покаже вредност од $3, така што не плаќаат царина за тоа.
Други Опис
1.Испорака
Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата.
Обично објектот ќе пристигне во рок од 20-50 работни дена по превозот. Бразил е потребно повеќе време за 30-70 работни дена по испорака (Превозот времето е проценета, но не гарантира) за Време на празникот сезони, може да се одолговлекува.
2.Наплата
Во нашата продавачот приказ,купувачот е Бог, Ние се однесуваме кон секој клиент со внимателен и внимателен, да се направи клиентите се задоволни и имаат одлични,пријатен шопинг.
Во случај,не сте задоволни со производот или услугата, ве молиме контактирајте со нас.Ние сме тука да ви помогне & решавање на сите прашања. И после контакт со нас, производи може да бидат понудени за замена или рефундирање на брзо и ефикасно.
Ве молиме љубезно не остави негативни повратни информации, без да ни се јавите на проблем, тоа ќе се смета за конечното разрешување и без понатамошен контакт или e-mail одговор ќе бидат обезбедени. И ние не би можеле да понуди размена или да му даде на наплата услуга за вас.
3.Забелешка
A : ние прифати Али плати, и сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Б : Ако сакате да купите големо количество или промет на големо,ве молиме испратете e-mail, Порака или Трговија Менаџер, ние ќе ви даде најдобра цена.ви благодариме
C : Не е важно колку вашиот производ вредност е,ние ќе се изјасни со пониска вредност за да се избегне сопствени даночни за купувачот. Ако пратката е голем, ние ги испратите сите во одделни во случај царинскиот сакате даночен пакет.
4.Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. И после тоа, ние може да понуди дополнителни замена или рефундирање на услугата.
Ви благодариме за вашиот разбере.
* Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Јака:
О Деколте
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал Состав:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Бебе Девојки
Број На Модел На:
бебе бебе
Бренд Име:
YiErYing
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Функција:
меки и удобни
Сезоната:
Лето бебе девојки rompers
Големина:
4-18 Month
бебе девојка облека:
костимот бебе
бебе девојка летна облека:
новороденче облека
бебе облека:
новороденото бебе девојка облека
бебе девојка romper:
бебе jumpsuits
лето бебе облека:
bebe облека
новороденото бебе девојка облека:
бебе rompers

Поврзани производи