1 КОМПЈУТЕР Во Уво со Микрофон Слушалка За Samsung Галакси S5 S4 S7 S6 Работ Sony Најновите
Ново - 13 %

1 КОМПЈУТЕР Во Уво со Микрофон Слушалка За Samsung Галакси S5 S4 S7 S6 Работ Sony Најновите

Залиха
DEN 56.64
DEN 49.00
Износот:


Стандарден 3.5 мм аудио џек Со Контрола на Јачина на звук функција Овозможи да слушаат & одговорите на повиците, Уживајте во MP3 & Музика Одговарање на повици и завршување на повици копче за удобно earpone ви овозможува да ги користите за време на крајот, и дискретна микрофонот на кабелот гарантира дека вашиот глас се слуша гласно и јасно Висок квалитет на микрофонот на води за прифаќање повици додека го слушате музика и Вграден Микрофон избрана намалување на шумот Функции : примање и одговарање на телефонски повици преку во линија микрофон и одговори на клучните
Жичен далечински волумен (+ -) контрола
Спецификација : Фреквентен опсег : 20 Hz-20000 Hz Max моќност : 5mw Приклучок : 3.5 mm Компатибилен Модел : За Samsung Галакси S6/S5/S4/S6 Edge/Забелешка 3 2/Sony, HTC,итн. Кабел должина : стан.105cm/41.34'' Боја : Бела Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот Вклучува
1 x Слушалка (Телефон не е вклучен!)

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
BGEKTOTH
Стил:
Во Уво
комуникација:
Безжичната
Конектори:
Никој
Безжична Тип:
Никој
Vocalism Принцип:
Други
Контрола На Копчето:
Yes
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Функција:
за Мобилен Телефон
Приклучок Тип:
Линија Тип
Чувствителност:
105±2dB
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Линија Должина:
1.0 M
Отпорот:
98Ω
Водоотпорен:
No
Број На Модел На:
Слушалка
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Поддршка СТАН:
No
Безжичен:
No
Со Микрофон:
No

Поврзани производи