LPSECURITY за употреба на Отворено Самостоен метал Отпечаток Биометриски контрола на пристап систем rfid 125khz читателот вратата контрола на пристап

LPSECURITY за употреба на Отворено Самостоен метал Отпечаток Биометриски контрола на пристап систем rfid 125khz читателот вратата

Залиха
DEN 3355.20
Износот:


Отпечаток Самостоен водоотпорен контрола на пристап
Карактеристики На Производот :
1) рафинирани структура дизајн; водоотпорен модел
2) Внатрешна електрично заклучување контрола директно,укажува на прекинувачот,магнетни детекција(независна контрола на владата)
3) Capacitance индукција тип отпечаток колектор , мирување и моќ нап функција.
4) стандардот 125 K Hz СМАРТ картичка модул
5) стандардот далечински внесување функција и функцијата администратор,
6) Wiegand сигнал на излез, може да се комбинираат со сите стандардни контролер

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
F2
Бренд Име:
LPSECURITY

Поврзани производи