Fixmee Топла Универзален Приклучок Адаптер Моќ Вежба Адаптер Алатка 1/4-3/8 (7mm-19mm) се Вози Адаптери Мулти-Функција Ratchets Сокети
Ново - 30 %

Fixmee Топла Универзален Приклучок Адаптер Моќ Вежба Адаптер Алатка 1/4-3/8 (7mm-19mm) се Вози Адаптери Мулти-Функција Ratchets

Залиха
DEN 422.40
DEN 296.00
Износот:


Карактеристики :
Може да се расклопуваат различни форми ореви, завртки, куки, заостануваат навртки, и гром глави и др. Самостојно се прилагодува за да се вклопи во илјади
сврзувачки елементи. Полиран хром финиш. Внатрешно од страна 58 високо-јаглероден челик тврдост мотка конституира.
Тоа може да се користи во автомобилската индустрија, апарати за одржување, преработувачката индустрија,градежништвото и другите индустрии.
Производот е компактен и лесен за носење. Отстранлив завртки,ротирачки куки,расклопување рамна глава завртка. Отстранување нерегуларни
завртки и да ги отстраните скршеното чешми, затегнување копчиња.
Спецификации :
Со користење на опсег : 7-19mm сите спецификации
Должина : 52*26mm
Нето Тежина : 163g
Пакет се вклучени :
1x Универзален Приклучок Адаптер
1x Моќ Вежба Адаптер

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
fixmee
DIY Материјали:
Дрво

Поврзани производи