Мелење arenaceous Тешко Пластични школка 5.2 За Sony Xperia Z5 Случај За Sony Xperia Z5 E6653 Мобилен Телефон Покрие Случај
Ново - 46 %

Мелење arenaceous Тешко Пластични школка 5.2 За Sony Xperia Z5 Случај За Sony Xperia Z5 E6653 Мобилен Телефон Покрие Случај

Залиха
DEN 143.04
DEN 77.00
Износот:


За Sony Xperia Z5 E6653 US$ 2.28 US$ 2.98 US$ 4.98 US$ 0.80 US$ 3.98

Декларираните карактеристики

Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Обична
Функција:
Анти-удар
Карактеристики:
Мелење arenaceous Тешко Пластични школка случај
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
meakar
Големина:
5.2
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Мелење arenaceous Тешко Пластични школка случај:
За Sony Xperia Z5 E6653

Поврзани производи