BoYuTe 20Pcs Антички Сребро Бронза Позлатен 12MM Камео Cabochon База Поставување Diy Накит Accessoires
Ново - 10 %

BoYuTe 20Pcs Антички Сребро Бронза Позлатен 12MM Камео Cabochon База Поставување Diy Накит Accessoires

Залиха
DEN 162.72
DEN 146.00
Износот:


Точка ИМЕ : Bo Yu Te 20 Pcs Антички Сребро Бронза Позлатен 12 MM Камео Cabochon База Поставување Diy Накит Accessoires БРЕНД : BOYUTE Накит

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
BOYUTE
Објектот Должина:
3.8cm
Објектот Ширина:
1.5cm
Објектот Висина:
0cm
Број На Модел На:
cl6003
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Производ Карактеристики:
ЗАВАРУВАЊЕ
Објектот Дијаметар:
1.2cm
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Тежина:
2g
Објектот:
камео cabochon база поставување
Празно големина:
12mm
забелешка:
Објектот има заварување точка
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
12mm base

Поврзани производи