10 пара/многу Жени Студ Обетки Злато Двојно Страна Црвена Уста Усна Око Симулирани Бисер Earring Жени, Девојки Уво Пирсинг Накит
Ново - 25 %

10 пара/многу Жени Студ Обетки Злато Двојно Страна Црвена Уста Усна Око Симулирани Бисер Earring Жени, Девојки Уво Пирсинг Накит

Залиха
DEN 331.20
DEN 249.00
Износот:


10 пара/многу Жени Студ Обетки Злато Двојно Страна Црвена Уста Усна Око Симулирани Бисер Earring Жени, Девојки Уво Пирсинг Накит
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : 1,9*1.7 cm Боја :
Златен Кол : 10 пар

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
wj.јао
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
No. 157
боја:
Злато Сребро.
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes

Поврзани производи