Топла Прилагодливи Универзален Телефон Мирување Велосипед Телефон Носителот на Мотоцикл Телефон Планината Handlebar Suporte Celular за Samsung За iPhone

Топла Прилагодливи Универзален Телефон Мирување Велосипед Телефон Носителот на Мотоцикл Телефон Планината Handlebar Suporte

Залиха
DEN 431.52
Износот:


2017 Universal Mobile Мобилен Телефон Велосипед Мотор Држач
Поради секој компјутер на екранот различни, фотографии и предмети ќе биде нешто малку боја. Ви благодариме за вашето разбирање : )
Карактеристики :
Топката точка заеднички направи тоа 360 степени ротациона.
Велосипед handlebar држачот за паметен телефон &мобилни телефони.
Идеален за handlebar дијаметар 20 - 30мм.
Лесно да се инсталира и ослободување на возилото.
360 степени ротирачки поддршка на носителот.
Заградата може да се прилагоди од 5 до 10cm.
Одговара 6-10 цм широк мобилен телефон, мобилен девич

Декларираните карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Велосипедот Носителот:
Yes
полнач:
No
Материјал:
ABS
Држач За Во Автомобил:
Yes
Бренд Име:
IniZeal
Има Звучник:
No

Поврзани производи