Гроздобер Кул Дизајн Рок Панк Стил Черепот Часовници Мажите Кожа Бенд Плоштадот Dial Ретро Заковки Хривнија Кварц Рачен Часовник Mens Подарок
Ново - 5 %

Гроздобер Кул Дизајн Рок Панк Стил Черепот Часовници Мажите Кожа Бенд Плоштадот Dial Ретро Заковки Хривнија Кварц Рачен Часовник

Залиха
DEN 264.00
DEN 251.00
Износот:


МОДЕН ВИДИ
Функција
Види Дијаметар : За 4.2 cm
Случај Дебелина : За 1.0 cm
Бендот Материјал : Кожа
Бендот Ширина : 1,9 cm
Вкупна Должина : Околу беа 25,5 см
Пакет :
1 x Види

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
Gorben
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
42mm
Затворач Тип:
Тока
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Бендот Материјал Тип:
PU
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
Беа 25,5 см
Бендот Ширина:
33mm
Случај Дебелина:
8мм
Број На Модел На:
Q2579

Поврзани производи