М3.2 М3.2*6.4 М3.2x6.4 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN7337 Само-Приклучување Повлече Помине ПОП CSK Countersunk Head Рамна Глава Слепи Занитвам

М3.2 М3.2*6.4 М3.2x6.4 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN7337 Само-Приклучување Повлече Помине ПОП CSK Countersunk Head

Залиха
DEN 300.96
Износот:

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
М3.2 М3.2*6.4 М3.2x6.4 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN7337 Само-Приклучување Повлече Помине ПОП CSK Countersunk Head Рамна Глава Слепи Занитвам
Количината е 40 Pcs
Мерење овозможува грешка,ве молиме според вистински објект
Единица : mm
Norminal Дијаметар
d
Norminal
3
3.2
4
5
6
max
3.07
3.29
4.09
5.09
6.09
мин
2.93
3.11
3.91
4.91
5.91
dk
max
6.24
8.29
9.89
12.35
мин
5.76
7.71
9.31
11.65
к
1.2
1.4
1.6
2
д1 ≈
1.8
2.18
2.8
3.6
L1 ≈
26
27
31

Декларираните карактеристики

матични должина:
М3.2x6.4
Број на Компјутери:
40pcs
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
М3.2*6.4
is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Спецификација:
M3.2

Поврзани производи