Стр Стил За BMW F36 Спојлер Карбонски Влакна 4 Серија 4 Вратата Gran Coupe F36 Јаглерод Спојлер 2014 2015 - UP 420i 420d 428i 435i
Ново - 33 %

Стр Стил За BMW F36 Спојлер Карбонски Влакна 4 Серија 4 Вратата Gran Coupe F36 Јаглерод Спојлер 2014 2015 - UP 420i 420d

Залиха
DEN 6175.68
DEN 4138.00
Износот:


Одговара : За BMW Серија 4 F36 4 - Врата Gran Coupe 420i 428i 435i 418d 420d 2014 - на
4 Вратата Gran Coupe Само
( 4 Серија Конвертибилна F33 & Купе F32 Не Се Вклопуваат)
Материјал : Јаглерод Влакна
Високо сјајни finishment , УВ заштитен
Инсталирајте : Додадете со двојно двострано лента , Porfessional инсталирате препорачливо

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Спојлери
Производителот Дел Број:
Никој
Осветленост Дел Број:
Никој
Поставување на Возило:
Задните Трупот
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Специјални Функции:
Декорација
Другиот Дел Број:
Никој
Бренд Име:
СТИЛ
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Објектот Ширина:
30cm
Објектот Висина:
15cm
Име На Модел:
RS16-212
Објектот Тежина:
2kg
Земја/Регион на Производство:
Гуангжу во кина
Модел Година:
2014 година - НА
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Објектот Должина:
120cm
боја:
Црна
Пакување:
картонска кутија
Место на Потекло:
Гуангжу во кина
Инсталирајте:
професионални инсталирате препорачливо
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
BMW
Автомобил модел:
4 Серија F36

Поврзани производи