Xuben кореја Злато / Сребрена Позлатен Остави Кристално Студ Обетки Модна Изјава Накит Обетки за жените накит за подарок партија
Ново - 49 %

Xuben кореја Злато / Сребрена Позлатен Остави Кристално Студ Обетки Модна Изјава Накит Обетки за жените накит за подарок партија

Залиха
DEN 127.68
DEN 65.00
Износот:


Опис на производот
Име : Двоен Earring 100% Сосема Нов Камења : Австралија Кристал Или Кубни Циркони сребро Позлатен злато се зголеми злато Пакување : една пара во картичката opp вреќа ве Молиме обидете се да се купи 12pairs да се добие најдобра цена
Препорачуваме :
Фото Галерија
Продавачот услуги 1, Бесплатен превозот од кина пост или epacket. 2, Фабрика директно продажба,конкурентни цени,со добар квалитет. 3, Сите предмети бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail, генерално 25-40 дена да пристигнат. 4, САД купувачот бесплатен превозот преку e Packet ,генерално 7-10 дена да пристигнат . 5, За повеќе од $200, ви нудиме бесплатен превозот преку DHL/UPS-от,генерално 4-7days да пристигнат. 6, Ние се надеваме Воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас !!!
Како да се цел?
Ние прифаќаме Зачувам .
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.
Ве молиме lise на посебни барања(како на вредноста на декларацијата) во цел забелешка дел.
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Ние ќе брод парцела побрзо откако добивање на плаќање.
Pls се сигурни дека точно за адресата.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
Кина Пост (види подолу лист)
Купувачите добиваат посакуваме среќна shiopping

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
xuben
Пол:
Жените
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TIAN-003
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Употреба:
Двојно Earring
Материјал:
кристално
боја:
микс Мулти
Стил:
Прскалки & Сокриј-тоа Накит
Парична казна или Моден:
Стакло
Пол:
Унисекс
ОБЛИКОТ:
Растенијата
Тип На Објект:
синџир
Занает:
Клипот Обетки
Големина:
Мини

Поврзани производи