10 Парчиња SMA-MCX Продолжување Кабелот MCX Машки Rightangle да SMA Машки RG316 Адаптер Коаксијален Pigtail Кабел 15cm 20cm

10 Парчиња SMA-MCX Продолжување Кабелот MCX Машки Rightangle да SMA Машки RG316 Адаптер Коаксијален Pigtail Кабел 15cm 20cm

Залиха
DEN 604.32
Износот:


SMA-MCX Продолжување Кабелот MCX Машки Rightangle да SMA Машки RG316 Адаптер Коаксијален Pigtail Кабел 15cm 20cm
Спецификација : Име на Производ : Продолжување Кабелот MCX Машки Rightangle да SMA Машки RG316 Адаптер Коаксијален Pigtail Кабел 15cm Должина од 15cm 20cm Кабел : RG316 Висок квалитет!
Ние, исто така може да се обезбеди кабел во различни должина (30cm,50cm,100cm,итн.)на различни цена за вас.
Повеќе поевтини!

Декларираните карактеристики

боја:
15cm, 20cm
Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
ОЛ-3035
кабелот тип:
RG316
Должина:
15CM 20CM
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип На Производ:
коаксијален кабел
is_customized:
Yes
Примена:
Осветлување, Продолжување кабел
Пол:
MCX машки да SMA машки

Поврзани производи