Полиестер јадење божиќ tablecloth правоаголна маса крпа шалче табела покритие за свадба партија декорација toalha де меса
Ново - 5 %

Полиестер јадење божиќ tablecloth правоаголна маса крпа шалче табела покритие за свадба партија декорација toalha де меса

Залиха
DEN 758.40
DEN 720.00
Износот:

Големина : како погоре (таму ќе биде околу 3-5cm грешка растојание по шиење ) Големина може да се прилагоди, ако сакате другите големина,ве молиме контактирајте со нас пред да ја купите Функција : солидна боја Стил : модерна Материјал : 100% полиестер Боја : како на сликата
Совети :
1.Цената е за 1 парче на маса крпа.
2.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина.
3.Големината е може да се прилагоди
4.Мора да постојат некои мирис кога ќе се отвори на пратката, само стави го направи тоа на ветрот,тогаш тоа ќе оди далеку
5. Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку
6. Ќе има некои навремено место по виткање и пакет, само користење на железо, тогаш тоа ќе биде рамно
Превозот Преку Кина Пост Пошта , ќе биде за 7-25 работни денови во вашата земја. Ако превозот време е малку подолго, ве молиме, не купувајте на овој објект. се надеваме на вашето разбирање. ви благодариме многу. Плаќање 1. Ние брод на адресата наведена од страна на alibaba.Ако треба да ја промените вашата адреса,ве молиме промени во alibaba прво како ние само ќе брод вашата alibaba адреса. Бидете сигурни дека вашите детали адреса и име и презиме во alibaba е апсолутно точно.
2. Сите плаќања мора да се направи во рок од 7 дена по аукција е затворена.
3. Ние се даде сè што секогаш доаѓаат со задоволство гаранција : ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе добиете предмети. Ве молиме контактирајте со нас наскоро. Ние прифаќаме замена или рефундирање во рок од 14 дена од денот на приемот. Ние ќе рефундирање на куповната цена, но не превозот и манипулативните трошоци. На враќање превозот ќе биде на ваш трошок и ќе исто така, да се ре-плати за размена повторно да биде транспортирана до вас. Ве молиме имајте во предвид дека предметите да се вратат мора да биде во НОВА состојба. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на предмети! Повратни информации, Ние секогаш се добијат позитивни повратни информации. Ако сакате да ме остави негативни, ве молиме обратете ми се на прво место. Па ние да работат заедно за да се направи тоа право за вас. И негативни повратни информации е навистина лошо за нашата alibaba продавачот. Тоа ќе влијае врз нашата продажба, нашите приходи. Се надевам дека ќе може да се разбере. Ако не ми пречи, ве молиме не брзајте и ни остави позитивен коментар и четири 5-ѕвезда Детални Продавачот Оценки за нас, кои се од витално значење за растот на нашата мала компанија.
Ние БЕГ дека ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3 или 4-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации. Како што рековме пред, ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение. Услуги на клиентите добредојдени се сите трговија на големо нарачки/барања и ние можеме да снабдување речиси било каков поредок од една десетина за да Илјади, ако треба, ве молиме контактирајте со мене, јас ќе понуди еден трговија на големо цена, благодарение.

Декларираните карактеристики

Спецификација:
W130 L180, W150 L210, W160 L240, W180 L300, W200 L260, W220 L340
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Домот,Свадба,Хотел,Партија,Банкет,Отворено
Техника:
Ткаени
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
табела платно
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
tanmeluo
Шема:
Обична Обоена
Големина:
as below
is_customized:
Yes
Функција:
рециклирајте го користите
Употреба:
НАСТАН

Поврзани производи