Секс алатки за продажба кожа женски чистота појас со вибрации Вагинален анален plug уред секс играчки во bdsm завој сет за жена.
Ново - 5 %

Секс алатки за продажба кожа женски чистота појас со вибрации Вагинален анален plug уред секс играчки во bdsm завој сет за жена.

Залиха
DEN 1049.28
DEN 997.00
Износот:

Ние ќе го Поправи тоа за вас по добивањето на неисправни објект. Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни праќаш замена по добивањето враќа. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Или понуда за наплата (не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект.боја : црна,црвена боја. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. И ако вашата нарачка достигне 2 KG, ние ќе ги испрати сите објекти што сте ги bayed до вас преку EMS/DHL . Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Производот не содржи батерија 5. Тоа е многу брзо. Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја. 12 месеци гаранција. Големина : Половината големина 66-97cm, големина може да се прилагоди,2 plug големина 9cm*3.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
Секс алатки за продажба кожа женски чистота појас гаќи со вибрации Вагинален анален plug секс играчки во bdsm завој сет за жена. Превозот од Кина Пост Воздух Mail, обично се потребни околу 15-40 работни дена да пристигнат. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање. Ако ви треба предмети итна, ве молиме изберете превозот метод EMS и плати дополнителни превозот цена (превозот време од 3-7 работни дена).
Карактеристики на производот : 1 : СТП кожа 2. За да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "играчки/дар" со ниска вредност 2. Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот слободни. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Сите производи се 100% оригинални НОВИ и проверени пред пратката. Купи со доверба (со исклучок на опрема) 2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Не се отвори спорот без комуникација. функција : возрасни секси секс играчки за парови,пол производи,возрасни секс игри и играчки. Значи, добредојдовте во мојата продавница да се најдат предмети кои ќе потреби.

Декларираните карактеристики

боја:
Црна, Црвена
Тип На Објект:
Возрасни Игри
Големина:
the size can be adjust.
Број На Модел На:
x-гледате е околу 553
Непристојни Слика:
No
Материјал:
СТП Кожа
Сексуално Сугестивна:
No
Вид:
секс играчки во bdsm.
Употреба:
возрасни секси секс играчки за жена.
жешка:
Секс играчки, ропството
боја:
Црна,Црвена
styel:
гаќи со анален приклучок
Објектот:
завој воздржаност
Функција:
bdsm играчки
Тип:
Секс Производи
Точка 2:
еротски играчки
Точка 3:
секс игри за парови во брак

Поврзани производи