Нов Куршум главата bobbin носителот со керамички цевки совет заштита линии месинг бакар материјал & високо-јаглероден челик летаат риболов Алатки
Ново - 16 %

Нов Куршум главата bobbin носителот со керамички цевки совет заштита линии месинг бакар материјал & високо-јаглероден челик

Залиха
DEN 292.80
DEN 246.00
Износот:

Спецификации : Месинг и Високо-јаглерод Нерѓосувачки челик материјал Трајни користење крило tools До ниво& прва класа летаат риболов врзувањето на професионални алатки Висок Квалитет, Одличен за Почетник, Почетниците и Експерт Tyers Пакување : 1pcs* керамички совет куршум главата bobbin

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
дели со риба
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
Летаат Риболов Алатка
категорија:
Интегрирани Мамка
Тип:
Вештачки Мамки

Поврзани производи