4D Соберат 1:72 германски втората Светска Војна тигар тип леопард напад тигар собранието мини резервоарот модел деца играчка роденденски подарок 1pc
Ново - 5 %

4D Соберат 1:72 германски втората Светска Војна тигар тип леопард напад тигар собранието мини резервоарот модел деца играчка

Залиха
DEN 671.04
DEN 637.00
Износот:

NICI кадифен играчки полнети кукла 3 D хартија градењето модели на Пластични загатки Легура автомобил модел Montessori дрвени играчки 3 D дрвена сложувалка модел на 3 D градење на блок модел Магнетни учење кутија Магнетни топка држи Бебе кревет штракаат круг
Драги пријатели, добредојдовте на кендис guo 's продавница.
4 D Соберат 1 : 72 германски втората Светска Војна тигар тип леопард напад тигар собранието мини резервоарот модел деца играчка роденденски подарок 1pc
Материјал : пластика
Стил : како слика покажува
Големина на пакет : 30*20*4cm
Тежина : 0.3 g
Тоа само играчка, моделот не е многу елегантен, да уживаат во забавата на соберат modle! Се надевам да се разбере!
Секој модел има две бои,ние испрати случајно!
Внимание : обично ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец. Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не поставувајте цел . Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање.
Превозот :
ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ПРЕД ДА ГО КУПАТ!
1), ќе обезбеди бесплатен превозот за повеќето купувачи,а defaut начин на транспорт е Кина се Регистрирани Воздух Mail.Ние испраќање на поштата во 2-3 дена,тогаш тие ќе треба 7-60 дена за испорака објект за вас, различни земја треба различно време.Се надеваме дека ќе може да се разберат нас,ви благодарам многу!
2) Ако ви треба одредено транспорт,како Fed Ex,DHL,UPS-от,EMS ..ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе се коригира цената за превозот надомест,не грижете се,тоа е мора да се биде најдобар цена е премногу.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Декларираните карактеристики

боја:
4pcs сет
Возило:
Резервоар
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
кендис guo
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
111232
Тип:
блок
Тема:
Возило
Количината на Предмети во Собата:
Сет
Скала:
1

Поврзани производи