Возрасен маж коњ око стимулација мало dilator нерѓосувачки челик блокирање на катетер за заклучување chaste мало активности
Ново - 0 %

Возрасен маж коњ око стимулација мало dilator нерѓосувачки челик блокирање на катетер за заклучување chaste мало активности

Залиха
DEN 182.40
DEN 182.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина:
6mm, 8mm, 9mm, 10mm, 12mm, 11mm, 7mm
Тип На Објект:
Катетери & Sounds
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Непристојни Слика:
No
Бренд Име:
Лаи Веи
Број На Модел На:
454545454
Сексуално Сугестивна:
No
Дали увозот:
No
Рок На Траење:
5 години
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Потекло:
Ningbo
Гаранција:
No

Поврзани производи