Причинско Жените Есен Цвет Печати Панталони Широк Нога Панталони Лабава Директно Панталони Долго Женски Плус Големина Palazzo Панталоните K108

Причинско Жените Есен Цвет Печати Панталони Широк Нога Панталони Лабава Директно Панталони Долго Женски Плус Големина Palazzo

Залиха
DEN 287.04
Износот:


Големина (cm)
Половината
Хип
Должина
S
65-67
91-94
98-100
М
70-72
97-99
99-101
L
76-80
103-107
100-102
XL
84-88
110-116
101-103
Ако имате било какви прашања , можете да не контактирате во секое време.
Големина На & Гаранција За Квалитет
Секој од нашите производи помина строго упатство за инспекција пред испраќање.
Пет Ѕвездички Повратни Информации Барање
Секој еден од нашите prouct е навистина ниска добивка, ние само се надевам u како тоа
и оставете го Пет ѕвездички на повратни информации за поддршка,ви благодариме .
Превозот
? Кога ќе се примени на ред и Примате платформа за тргување испорака известување, ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро.
? Ние Брод на Светот,
? Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20 до 40 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Плаќање
? Ние прифаќаме alipay тука.
? Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др
Гаранција и Гаранција
?12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
? Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
? Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци.
Други Политики
?Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
? Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
? Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
? П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
? П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
K108
Бренд Име:
INDJXND
Половината Тип:
Ниска
Должина:
Ankle-Length
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Апстракт Цвеќиња
Ткаенини:
спојувањето
Шема:
Директно нога, панталони
Бои:
Сина
Големина:
S,M,L,XL
категорија:
Повик Панталони

Поврзани производи