Невидливи патентите/No3 25cm должина/материјали за Шиење додатоци/Висок интензитет патент за фустан,перница,перница 10pcs/многу
Ново - 10 %

Невидливи патентите/No3 25cm должина/материјали за Шиење додатоци/Висок интензитет патент за фустан,перница,перница 10pcs/многу

Залиха
DEN 48.00
DEN 43.00
Износот:


Почитувани Клиенти : Добредојдовте да ја посетите SISULI МОДНА онлајн продавница! Ние сме производител специјализиран за природна свила ткаенини,свила шамија,свила облека,што се наоѓа во свила градот hangzhou,да се фокусираат на висок квалитет на свила производи и нуди професионална услуга за сите корисници,се надевам дека за долго време соработка со вас! Ако сте мало или веледрогерија,ве молиме љубезно ве молиме да обрнете внимание за да подолу информации : OEM цел или промет на Големо или пад на превозот сите се добредојдени! 1/ Прилагодено цел : Ние може да произведе врз основа на вашите сопствени дизајни,за дигитално печатење,MOQ 50 M,за печатење на екран,MOQ 200 M. 2/ трговија на Големо : сите Ние имаме прикажани свила ткаенини на залиха,испорака во 24hrs. Колку повеќе наредбата, толку поголем попуст ќе добиете. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако сакате да го одржи најголемиот дел цел. 3/ Капка превозот : Ние поддршка пад на превозот,ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.
метар метар метар метар метар метар

Декларираните карактеристики

Големина:
25 cm
Тип На Производ:
Патентите
Функција:
Невидливи
Број На Модел На:
Z3#25
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека
Патент Тип:
Близок-Крај
Материјал:
Смола
Користете Дел:
25cm
Материјал:
100% Најлон
Пакет:
10pcs/пакет
боја:
случаен

Поврзани производи