5Pcs Универзална Meatal Топлина Пиштол Отпор Млазници Топол Воздух Пиштоли Сребро за 45x24mm
Ново - 12 %

5Pcs Универзална Meatal Топлина Пиштол Отпор Млазници Топол Воздух Пиштоли Сребро за 45x24mm

Залиха
DEN 149.76
DEN 132.00
Износот:


Опис : Материјал : Метал Боја : Сребро Практичен и економичен објект со 5 млазници внатре биле строго се тестираат пред пратката, безбедно да се користи Со висок квалитет на метал материјал, тоа не е лесно да ' рѓа Нема воздух течење, високо univeral и отпорни на топлина Лесен за употреба, тоа е добар избор Најдобро за замена на стареење или оштетена една
Големина : Види на сликата подолу Количина : 5 Pcs Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакување : 5 Pcsx Млазници

Декларираните карактеристики

Номинална Напон:
Други
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
39468
Функција:
Кул / Топол Воздух
Номинална Излезна Моќност:
Млазницата
Волумен На Воздух:
45X24mm
Тежина:
62G

Поврзани производи