JIEYER За Sony Xperia XZ LCD Екран на Допир за Дигитализација За Sony Xperia XZ Екранот F8331 F8332

JIEYER За Sony Xperia XZ LCD Екран на Допир за Дигитализација За Sony Xperia XZ Екранот F8331 F8332

Залиха
DEN 1632.00
Износот:

Контрола на квалитет :
Сите мобилни телефони резервни делови е донесен КК инспекција пред превозот надвор ;
Време на испорака :
По вашата исплата е verfied ok, ние ќе arange брод предмети во 24-36hours побрзо;
Производ гаранција :
ние им даде на Сите Резервни делови три месеци гаранција ;
Спакувани строги со Анти-статички торба и пена кутија
Ние специјализирани нудат разни на висок квалитет на мобилен телефон LCD
Пакет : Тешко Заштитна Кутија+Вашата нарачка предмети
Пријателски Потсетник
Специјални вештини и техники потребни за соодветна инсталација. Ние ви препорачуваме да се процесира вашата repairment со помош на квалификуван техничар.
Повратни информации :
1) Ако сте задоволни со објектот ние испрати вас, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД. Ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, премногу.
2) Ако било кои причини не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Порака или e-mail и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации без да комуницира со нас и ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.Ви благодариме.
Нема Адреса ќе се смени откако ќе го провериш. Сите на цел ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на светот , ве молиме кликнете на плаќање и испорака јазичето за да дознаете превозот цената на вашата локација ние само полнење на највисоко такси превозот за првиот објект кога ќе ги нарачате повеќе објекти.Ако имате проблем за да се добие со цел, ве молиме ни e-mail На usps само нудиме испорака потврда број, наместо на следење на број, па тоа нема да биде trackable се додека не се доставени.

Декларираните карактеристики

боја:
Црна, бела, сина, розова
Број На Модел На:
XZ
Бренд Име:
JIEYER
LCD Комплет:
Yes
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран

Поврзани производи