DIY Пат Создателот Средината На Дупка Форма Градина Пат Конкретни Пластични Тули Мувла Отворајќи Тротоарот Walkway Калапи
Ново - 40 %

DIY Пат Создателот Средината На Дупка Форма Градина Пат Конкретни Пластични Тули Мувла Отворајќи Тротоарот Walkway Калапи

Залиха
DEN 615.36
DEN 369.00
Износот:


Материјал : Пропилен + ABS
Боја : Бела
Големина :  27x27x8cm
Пакетот Вклучува :  1 x Тули Пат Мувла
Функција :
1.Тешко сила, еколошка безбедност.
2.Euparagonimus мазна, лесна за соголување, виткање и издржливи.
3.Се користи во плаза,градина,патот.
Известување
1 ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2 бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
Num
Употреба Состојба:
Кат
Се Користи Со:
Цвет/Зелени Растенија
Стил:
Пастирски
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
combiubiu
Тип:
тротоарот walkway калапи

Поврзани производи