I9 Стакло Екран Заштитник За Коцка i9 12.2 Калено стакло екран Заштитник 2.5 D Висока Јасно Анти-нула
Ново - 15 %

I9 Стакло Екран Заштитник За Коцка i9 12.2 Калено стакло екран Заштитник 2.5 D Висока Јасно Анти-нула

Залиха
DEN 672.00
DEN 571.00
Износот:


Здраво Пријатели,Добредојдовте на Нето Мост Trading Co.,Ltd ;јас сум трговија менаџер : Kaen;Без Разлика за Кој Проблем треба,Добредојдовте Да Контактирате со мене ,и добредојдени да се распрашува,ние ќе ви ги понудиме најдобра услуга за вас ,благодарение;
Производите се опише :
Стаклото на Екранот Заштитници За Коцка I9 12.2 инчен Таблет КОМПЈУТЕР
(со камера дупка)
Содржи : 1pc стакло екран заштитници
1pc чисто платно
Материјал : стакло екранот стража
Бесплатен Превозот кина пост воздух mail.
Купувачот Забелешка : 12inch Стакло Заштитници,Поставување мора да биде внимателно,кога ќе се отвори пакетот,молам, carfully ,благодарение,ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакет тоа .
НАВИСТИНА ПРОИЗВОДИ ФОТО ПОКАЖЕ :
Карактеристики :
Површинска цврстина : 9 H
Нежен Допир
Преносот го оценувате до 99%
2.5 D sapphire Технологии
Автоматско адсорпција
Екран Анти-да се загрози
Само предава :
1 ЧЕКОР :
Се чисти со прашина на платно,алкохол памук и електростатско прашина чистење на состојба .
2 ЧЕКОР :
Откине калено стакло заштитник заштита слој исклучите екранот страна .
ЧЕКОР 3 :
Усогласување на екранот заштитникот на екранот ,правилно andslowly покрие екран со тоа.
4 ЧЕКОР :
Нежно со прстите од средината на околните притиснете зајакнато стакло мембрана,додека на екранот заштитник е целосно во прилог на екранот.
Превозот Пакет
Материјал Покаже :

Декларираните карактеристики

Употреба:
PDA
Материјал:
калено стакло
Количина:
1 пакет
Пакет:
бела превозот кутија
Компатибилен Бренд:
Други
Карактеристики:
Лесно да се инсталира
Бренд Име:
YNMIWEI
Висок Јасно Анти-нула:
2.5 D 9H
за Коцка I9 стакло flim:
за Коцка i9 12.2 инчен екран заштитник Калено
боја:
висок јасно
Дебелина:
0.3 mm
hardnes:
9H
Edge:
2.5 D

Поврзани производи