Нерѓосувачки Челик Види Тока Полиран Бранеа Завртка-во Тока Рака Бенд Види Токи
Ново - 20 %

Нерѓосувачки Челик Види Тока Полиран Бранеа Завртка-во Тока Рака Бенд Види Токи

Залиха
DEN 62.40
DEN 50.00
Износот:


Нерѓосувачки Челик Види Тока Полиран Бранеа Завртка-во Тока Рака Бенд Види Токи
Статус : 100% Сосема Нов Големина : 20mm 22mm 24mm 26mm Ширина Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик / Бранеа Заврши Одговараат : За Panerai Види Рака или кој било соодветен
големина види бенд рака Забелешка :
Ние сме професионални производител на watch ремени,
понуда на високо квалитетни производи со конкурентни цени,
ако имате интерес, ве молиме слободно контактирајте со нас,
добредојдовте OEM Наредби, многу ви благодарам!!!
Пакетот вклучува : Види Тока Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. 2. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе. 3. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). 4. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. 5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Декларираните карактеристики

Бендот Боја:
црна, Мат црна, сребрена, Мат сребро.
Бендот Ширина:
20mm, 22mm, 24mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
Balight
Состојба:
Нов со ознаки
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Watchbands 002
Затворач Тип:
види тока
Бендот Должина:
Никој

Поврзани производи