Имајте Колективна Чувар на Зелена Кожа Хривнија Двојно Реверзибилна одговара 10 mm Слајд DIY Накит за Додаток SCB035
Ново - 35 %

Имајте Колективна Чувар на Зелена Кожа Хривнија Двојно Реверзибилна одговара 10 mm Слајд DIY Накит за Додаток SCB035

Залиха
DEN 264.00
DEN 172.00
Износот:


Реден Број
SCB035
Точка Име Задржи Колективна Чувар на Зелена Кожа Хривнија Двојно Реверзибилна одговара 10 mm Слајд DIY Накит за Додаток SCB035
Материјал
КОЖА+Цинк Легура
Должина
За 43cm + 10 mm широк
Тежина
Околу 10 G
Пакување
едно Парче Во Една OPP Вреќа
1.Ние обично го прифатат плаќање преку
2.Pls бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да плаќаат.
3.Парите е сигурен во Aliexpresss сметка ,pls направи потврда на aliexpress и ослободување пари откако стоката е примена.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас ,pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди,ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ако имате било каков проблем со нашиот објекти и услуги,pls се чувствуваат слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации .ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши било каков проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.Вие треба да најдете било какви проблеми со нашите предмети,pls не двоумете се да контактирате со нас во 7days по приемот на предмети.Сите се врати ставки не смеат да се користат или покажува никакви знаци на намерна штета и треба да бидат во нивните origional пакување.
Деталите како следново :
1.Можете да контактирате со оставање порака на aliexpress или ни e-mail на : lsgroup01 dot legenstar.com
2.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Legenstar
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Материјал:
кожа
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
43 cm
Синџир Тип:
кожа
is_customize:
Yes
боја:
Зелена
Должина:
43 см
Материјал:
кожа
Метали Тип:
Легура
Парична казна или Моден:
Моден
товарни:
Бесплатен превозот
Точка име :
слајд шарм хривнија

Поврзани производи