AEING 2 парчиња Автомобил LED Дух Сенка добредојдовте Вратата Светло Ласерски Проектор логото Учтивост Амблем За Линколн MKC/МКТ/MKX/MKZ/Навигатор
Ново - 12 %

AEING 2 парчиња Автомобил LED Дух Сенка добредојдовте Вратата Светло Ласерски Проектор логото Учтивост Амблем За Линколн MKC/МКТ/MKX/MKZ/Навигатор

Залиха
DEN 618.24
DEN 544.00
Износот:


Product Overview 4-та Генерација 5 W LED 21.5 mm (0.85") O/D Отворање на Висока Прозрачна Ефикасност, Ниска Потрошувачка на Инстант/Исклучување Одговор на Вибрации Отпорни на Универзал, 2-Жица Дизајн 1 Година Ограничени Налог Во Случај да сакате да го користите во 4 автомобил врати,треба 2 Пара. И за 2 пара ние се добие попуст за вас! Важно Забелешки Бара дупчење на фабриката на врата завртување. Дизајниран за вклучување извор на енергија (фабрика купола коло или надворешен прекинувач). Континуирано "НА" време не треба да биде подолг од 1 (еден) час интервали. Надминува препорачува интервали може да резултира со слика исчезнат. Професионалната инсталација се препорачува. Пакет Содржина 2 Парчиња - LED Проектор Светла 1 Компјутер - Вежба Малку Инструкции НЕ се вклучени.
Внимание :
1. Ние силно препорачуваме инсталирањето на овој производ од страна на Професионални Автомобилот го Измените Фабрика или Работилница. Производителите се откажуваат од сите одговорноста за припадност или лична жртва предизвикана од несоодветна инсталација или злоупотреба.
2. Нашата компанија не е одговорен за законитоста на инсталирање на овој производ,ве молиме потврдете го со возило управување со одделот за евиденција пред инсталација ;
3. Ве молиме пристап на позитивни и негативни столбови на моќ преку напонски регулатор rectifier.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
AEING
Тип На Објект:
Добредојдовте Светлина
Тип На Сијалица:
LED Вратата Добредојдовте Светлина
Логото Тип:
Линколн
Користи:
Автомобил LED Вратата Светлина
Материјал:
Алуминиум легура
Големина:
21.5mm (0.85
Пакување:
2 парчиња/многу
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Поврзани производи