2018 Нов Бренд Lisen Кожна Чанта Торба За Лаптоп 11,13,15,15.6 инч,Случај За MacBook Air,Про 13.3,15.4Слободен Пад Превозот
Ново - 7 %

2018 Нов Бренд Lisen Кожна Чанта Торба За Лаптоп 11,13,15,15.6 инч,Случај За MacBook Air,Про 13.3,15.4Слободен Пад Превозот

Залиха
DEN 952.80
DEN 886.00
Износот:


2018 Најновите Топли СТП Кожна Чанта Торба За Лаптоп 11", 13", 15", 15.6 инч, Случај За Macbook Air Про 13.3",15.4 инчен, Капка Бесплатен Превозот.
1. 100% Сосема Lisen Нов и висок квалитет на случај.
2. Удобно мека, средно анти-притисок.
3. Секоја торба ќе бесплатна натпревар една мала торба за помош на глувчето.
Pls референца торба dimention ( должина x ширина x дебелина) пред вашата цел.
11 инчен торба : Надворешната димензија : 310 x 215 x 30 mm, Внатрешен димензија : 305 x 195 x 20 mm.
13.3 инчен торба : Надворешната димензија : 350 x 255 x 35 mm, Внатрешен diemnsion : 330 x 230 x 30 mm.
15.4 инчен торба : Надворешната димензија : 390 x 285 x 40 mm, Внатрешен димензија : 380 x 270 x 35 mm.
15.6 инчен торба : Надворешната димензија : 395 x 290 x 40 mm, Внатрешен димензија : 385 x 275 x 35 mm.
Торба направени на СТП кожа материјал, тоа не е вистинска кожа материјал.
Pls љубезно помош не го нарачате ако сте само може да ги прифати вистински кожна торба.
Детали фотографии се 100% реално пукање !!

Декларираните карактеристики

Големина:
11-inch, 15.6-inch, 15.4-inch, 13.3-inch
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
AK010100
Стил:
Преносни KUMON
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
PU
Тип:
Лаптоп Briefcase
Бренд Име:
LISEN
Применливи модели:
За Сите модели на Лаптоп

Поврзани производи