Создаден Змија Почиста 30 кал. 308Cal 30 - 06. 300cal. 303 & 7.62 мм Лов Пиштол Додатоци за Чистење Јаже
Ново - 23 %

Создаден Змија Почиста 30 кал. 308Cal 30 - 06. 300cal. 303 & 7.62 мм Лов Пиштол Додатоци за Чистење Јаже

Залиха
DEN 121.92
DEN 94.00
Износот:

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите " Wish List ". Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите " Продавница Листа ". Ви благодарам многу. Имајте пријатен шопинг време! Создаден Змија Почиста 30 кал. 308 Cal 30 - 06. 300cal. 303 & 7.62 мм Лов Пиштол Додатоци за Чистење Јаже Карактеристики :
-Направена со серија на вграден во четки, тој ги комбинира сите чистење процеси во еден едноставен чекор, ефикасно чистење на вашиот создаден во една помине.
-Прво, почетна конец област четки акција тогаш го отстранува лабава чакал и остатоци во понесе пред главната чистење.
- Конечно, главниот забен конец, со 160 пати повеќе конец од стандарден чистење печ, супер-струже на понесе да огледало-како заврши.
-Месинг пондерираните капка-преку кабелот се лизга лесно по барел, едноставно фатете и повлечете мозок, преку барел - еден се повлече преку го прави сето тоа. -Лесен и компактен, тоа е лесно да се преземе за да дури и со најоддалечените на лов дестинација.
-Нема изложени метал да ја оштети rifling или круна, а не собранието е потребно.
-И тоа е растворувач безбедно, перат и еднократно стотици пати.
-Достапни за пушки, пушка и пиштоли.
Како да се користи?
Капка месинг пондерирана мозок, преку понесе.
Се повлече полека,бидете внимателни да не финтата на рабовите или пиштол делови.
Повторете како што е потребно, додека пиштол понесе е чиста.
На Понесе Змија може да се чистат лесно со Раце.
За Бенд seurely или да користите беше торба за машина за чистење.Се исуши. Пакет содржи : 1 * Почиста Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Ви благодариме за вашето разбирање. Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ВИСТИНСКА АВАНТУРА
Број На Модел На:
0000

Поврзани производи