Автомобил Стил Главата Светилка случај за Hyundai IX25 Фарови LED Светлата светилки drl Леќа Двојно Зрак Би-Ксенон HID Додатоци
Ново - 9 %

Автомобил Стил Главата Светилка случај за Hyundai IX25 Фарови LED Светлата светилки drl Леќа Двојно Зрак Би-Ксенон HID Додатоци

Залиха
DEN 28560.00
DEN 25990.00
Износот:

Детали за производот : Автомобилската светилки drl Додатоци Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со контролна Единица се Состои ( 2 баласт + 2 xenon светилка) на дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми. Ние ја цениме вашата поддршка и Информации : Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начин tem Функција, Посебни Барања, итн. По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин. Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата. Кога ќе не't знае како да го искористи тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош. Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации Благодарение толку многу за вашата цел!

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
3000K Златни, 4300K Бела Жолта, 6000K Ладна Бела, 8000K Бела Сина
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
10kg
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Специјални Функции:
Осветлување
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Објектот Дијаметар:
60inch
Име На Модел:
Hyundai ix25
Леќа:
Вклучени
Автомобил Производител:
Hyundai
Извор На Светлина:
Ксенон
Тип На Сијалица:
Cnlight
Ксенон Светлина Модел:
H7
Напон:
12
Ксенон Светлина Тип:
Еден Xenon Светлина
Автомобил модел:
Hyundai ix25
Тип На Објект:
Фарови

Поврзани производи