12 Соѕвездија Црна И Златна Коска Кина Порцелански Кафе Млеко Кригла Со Нерѓосувачки Челик Лажица Хороскопски керамичка чаша 400ML
Ново - 15 %

12 Соѕвездија Црна И Златна Коска Кина Порцелански Кафе Млеко Кригла Со Нерѓосувачки Челик Лажица Хороскопски керамичка чаша

Залиха
DEN 844.32
DEN 718.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Drinkware Тип:
Чаши
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ,SGS
Стил:
Европа
Додатоци:
Со лажица
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Спецификација:
1
Керамички Тип:
Коска Кина
Број На Модел На:
QQ12
Бренд Име:
LanBeiJia
Материјал:
Керамички
Обликот:
Handgrip
Тип:
На Пример Шолји Кафе

Поврзани производи