(5yds по тркалаат) 1.5(38mm) Искачување боја organza лента висок квалитет на 5 метри,DIY рачно изработени материјали,свадбен подарок заврши,5Y49621

(5yds по тркалаат) 1.5(38mm) Искачување боја organza лента висок квалитет на 5 метри,DIY рачно изработени материјали,свадбен

Залиха
DEN 67.20
Износот:

recommendstart recommendend Препорачува :
ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ :
ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .. ниски moq и најдобра цена, ако цел moq за вашите сопствени дизајни, тоа ќе биде ексклузивен,повеќе детали, pls контактирајте со нас. ЗА ПРЕВОЗОТ ЦЕНА :
нашата цена е бесплатен превозот за кина пост,ако цел големи или над определен износ, ние ќе се обидеме потрудиме да брод од страна на побрзо пост,како epacket или dhl express.. според вашата земја и со сопствени проблем.ако сакате да брод од страна на dhl за мали цел, pls контактирајте со нас за дополнителни превозот цена,благодарение
ЗА НАДВОР ОД АКЦИИТЕ :
ако нешто надвор од акциите во вашата нарачка,ние ќе refound или брод со вашата следна цел, не грижете се молам! како премногу акции ,тешко да управуваат со него точно 100% ,pls се разбере,но ние се обидуваме да се направи најдобро и секогаш,ви благодариме
Квалитет : сите материјали кои се користат се квалификувани за извоз во Европа и САД пазар, постојаност на боја е до 4 ниво. Азо слободни .
Нашата цена е разумна и конкурентна со супериорен квалитет
Боја : исто како слика
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси, фестивал партија декорација,итн.
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.
[blue&зелена] [зелено и Светло зелена] [сива&жолто-зелена] [hotpink&розова] [пурпурна&жолта] [blue&hotpink] [сино-виолетова] [златна&жолта] [blue&Light blue] [зелено&hotpink] [зелено и Портокал] [кафе&Светлина кафе] [пурпурна&Светло виолетова ] [blue&розова] [темно зелено и розова] [жолта&пурпурна] [зелено и розова] [златна&пурпурна]

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
1-1/2
Ткаенина Тип:
organza
Стил:
Единствен Лик
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Техника:
Печатени
Број На Модел На:
38mm
Шема:
Полна Боја
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Други
Место на Потекло:
Кина(Копно)

Поврзани производи