2018 Најновите Бренд BUBM Случај За ipad Воздух 9.7, За ipad mini 7.9, Дигитални Додатоци за Складирање Торба За Таблет Слободен Пад Превозот
Ново - 7 %

2018 Најновите Бренд BUBM Случај За ipad Воздух 9.7, За ipad mini 7.9, Дигитални Додатоци за Складирање Торба За Таблет Слободен

Залиха
DEN 664.80
DEN 618.00
Износот:


Дигитални Додатоци за Складирање Торба,Кабел Организатор Случај, Стави Хард диск Диск Кабли USB Флеш Драјвови Патување Случај,Кабриолет Торба .
Случајот направен од висок квалитет на најлон материјал.
Имаме Два Модели од оваа торба, pls внимателно проверете секој модел фотографии и цел право торба како вашата потреба.
Pls референца торба димензија пред вашата цел.
Модел : Двоен-дек Плус торба : Надворешната димензија : 26 x 19 x 4 см,
Внатрешниот за ipad 9.7" димензија е 24.2 x 18.6 х 1 cm.
Тоа може да се пополни во за ipad 9.7 инчен, за ipad ер/pro. за ipad 2/3/4.
Модел Б : Двоен-дек торба : Надворешниот димензии : 23 x 16 x 3 cm,
Внатрешниот за ipad mini 7.9" димензија е 20.5 x 13.5 х 1 cm
Тоа може да се пополни во за 7.9 инчен ipad мини, за ipad mini 1/2/3/4
Љубезно Remindly !!
Пакет се Вклучени : Само 1 x pc дигитални чување торба
Друг Хард Диск, кабел и USB accessorise не е вклучена.
Детали фотографии, сите фотографии се 100% реално пукање !!

Декларираните карактеристики

Должина:
0inch
Функција:
Водоотпорен,Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Стил:
Повик
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Тип:
Sleeve/Торбичка
Модел Компатибилност:
За ipad воздух. За ipad mini
Пакет:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон
Ширина:
0inch
Број На Модел На:
B001112
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Бренд Име:
BUBM

Поврзани производи