Мајка&Грашок 1168 Бесплатен Превозот Виножито & Cloud Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение
Ново - 42 %

Мајка&Грашок 1168 Бесплатен Превозот Виножито & Cloud Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение

Залиха
DEN 277.92
DEN 161.00
Износот:


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 10.6*6*1.1 cm
Тежина : 62g

Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Број На Модел На:
MP1168
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Мајка&Грашок
Торта Алатки Тип:
Габи,
is_customized:
Yes

Поврзани производи