65*143*143mm Пластична Кутија Преносни Парфем Шише Екранот и Лесно Формулиран Парфем Круг со Дијаметар од 25mm
Ново - 10 %

65*143*143mm Пластична Кутија Преносни Парфем Шише Екранот и Лесно Формулиран Парфем Круг со Дијаметар од 25mm

Залиха
DEN 340.80
DEN 307.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Функција:
Парфем шише Екранот Формулира парфем
Број На Модел На:
SDY-126
Големина:
65*143*143mm
Материјал:
Пластични
Is_free превозот :
Yes
боја:
Бела
Круг со дијаметар:
15mm
Материјал:
Пластични
Is_assemble:
Yes

Поврзани производи