2017 деца пижами комплети зимски Бебе момчиња облека сладок сон pijamas бебе момчиња Автомобил цртан филм долг ракав Т-маица+2 парчиња Панталони
Ново - 6 %

2017 деца пижами комплети зимски Бебе момчиња облека сладок сон pijamas бебе момчиња Автомобил цртан филм долг ракав Т-маица+2

Залиха
DEN 312.00
DEN 293.00
Износот:


Дизајн 1-21 Големина : 3 T 4 T 5 T 6 T 7 T 8 T
Ние и ветуваме да понудат ВРВЕН КВАЛИТЕТ,конкурентна цена,добра комуникација,брза испорака,и убаво услуга.
Можете да изберете било која дизајн и големина која u сакате во ur цел,кога у место ur цел,u само кликнете на дизајн и големина опција за прикажување на страницата,и да го додадете во ur количка за место ur цел.Ние нормално ќе брод вашата нарачка од 1-2work дена по исплата потврди.

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Пижами
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Момчиња
Јака:
Околу Врат
Бренд Име:
гушвам мене
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Големина:
3T 4T 5T 6T 7T 8T
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм

Поврзани производи