1800mAh EN-EL5 ENEL5 камера батеријата AKKU + Полнач За NIKON Coolpix P530 P520 P510 P100 P500 P5100 P5000 P6000 P90 P80 Камери
Ново - 17 %

1800mAh EN-EL5 ENEL5 камера батеријата AKKU + Полнач За NIKON Coolpix P530 P520 P510 P100 P500 P5100 P5000 P6000 P90 P80 Камери

Залиха
DEN 671.52
DEN 557.00
Износот:


Информации за производот Код : ENEL5
Производи тип : Li-ion
Volts : 3.7 V
Капацитет : 1800m Ah
Димензија : 45 x 25.4 x 10.8 mm
Боја : Црна
Нови, 1 година гаранција!
Compation Модел
За NIKON
Coolpix 3700 Coolpix 5900 Coolpix P4
Coolpix 4200 Coolpix 7900 Coolpix P5000
Coolpix 5200 Coolpix P3 Coolpix S10
Пакетот вклучува :
1x EN-EL5 Батеријата
1x полнач

Декларираните карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
probty
Број На Модел На:
EN-EL5
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата

Поврзани производи