Нови Пристигнување 1PC Вежба Чак Со СДС Адаптер & Клуч Одговара на Сите Вежби 1.5-10мм Б12 3/8-24UNF Алатка Најдобра Цена
Ново - 46 %

Нови Пристигнување 1PC Вежба Чак Со СДС Адаптер & Клуч Одговара на Сите Вежби 1.5-10мм Б12 3/8-24UNF Алатка Најдобра Цена

Залиха
DEN 656.16
DEN 354.00
Износот:


Карактеристики :
- 100% сосема нов и висок квалитет.
- Изработени од високо квалитетен челик.
- Вилици посебен третман, со добра отпорност на триење.
- Стандард вежба чак, точен, сигурен и издржлив.
- Комплетен сет со копчето & адаптер
- Нема дополнителни потребни алатки
- Погоден за повеќето вежби.
Спецификации :
Материјал : Високо-брзински челик
Димензии : 1.5-10мм, Б12
Kaji опсег : 1.5-10мм
Конекција големина : Б12
Пакувани се вклучени :
1 x Вежба Чак
1 x копчето & адаптер

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
doersupp
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes

Поврзани производи