10pcs ISL62882CHRTZ 62882CHRTZ ISL62882C 62882C QFN-40

10pcs ISL62882CHRTZ 62882CHRTZ ISL62882C 62882C QFN-40

Залиха
DEN 239.52
Износот:


Декларираните карактеристики

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
ISL62882CHRTZ
Бренд Име:
IVISENCHIP
Пакет:
SMD
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер

Поврзани производи