Kawaii Малиот Принц леплива забелешка Цртан филм мемо подлога за деца Порака ознака елемент се Држиме за напредок Office алатки Училиште материјали 01938
Ново - 4 %

Kawaii Малиот Принц леплива забелешка Цртан филм мемо подлога за деца Порака ознака елемент се Држиме за напредок Office алатки

Залиха
DEN 48.00
DEN 46.00
Износот:


Функција :
Инспирација : Симпатична принцеза.
Боја : 5 стил.
Тело Материјал : Хартија, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.

Декларираните карактеристики

Стил:
Мемо Влошки
кориснички:
No
Функција:
Самолепливи
Број На Модел На:
01938
Бренд Име:
noverty
Функција:
Декорација
Лепило Или Не:
Yes
Магнетизам:
No

Поврзани производи