60CM 6PCS/set Пластични Влакна Жените Трева Здолништа Хавајски Hula Здолниште поставите cheerleaders костими Дами се Облекуваат

60CM 6PCS/set Пластични Влакна Жените Трева Здолништа Хавајски Hula Здолниште поставите cheerleaders костими Дами се Облекуваат

Залиха
DEN 277.92
Износот:

Одлично за облекување и со додавање на интерес на лето.3 во
Пакет Листата :
1 buc Hula Здолниште
1 buc Цвет торакална прстен
2 парчиња Хривнија
1 buc главата прстен
1pcs Градник Гарланд
Карактеристики :
1.Купувачот може да го врати во рок од 7 дена, ако не ви се допаѓа тоа или кој било друг проблем.
Големина : 60 cm / 23.24" hula здолниште со 23" 45" прилагодливи проширување на опсегот. јас сум многу жал да предизвика вашиот непријатности, ви благодарам.ако најдете нешто што не го разбираат , ве молиме да се поврзете со мене , може да изберете "на разговор" или "систем е-пошта", јас ќе ви одговори штом ќе може да. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 7 дена од денот на доставувањето да се Врати во Промет пред да се врати на објектот, во спротивно, се врати ќе биде одбиена.во нормален, ЕМС воздух пошта е за 7-15 дена, но тоа може да биде за 30days.тоа е подобро за купувачот да имаат детален приказ на ставки' опис пред купување. Ако адреса е непотврдени ние не сме да биде одговорен за тоа.Страшни костими за момци или девојки! Совршен за Хавајски Luau голф турнир ќе биде во.Сите се враќа мора да ги придружуваат сите пакување и ги вклучуваат сите додатоци која во придружба на пратката. Ние го задржуваме правото да го одбие секој се враќа ако правилно упатства не се следи. Може да се користи за Хавајски luau тематските партија и плажа тема или нешто резиме.Превозот и ракувањето е неповратни.Бидете сигурни да стојат во оваа секси облека. Тоа е многу безбедна врата до врата услуга, повеќето countrys никогаш не се проблем со сопствени., ако постои обичај проблем или вашата адреса за е оддалечена место, или вашата земја поштата треба повеќе време за да ја испратите пораката . (Ве молиме оставете го вашиот телефон со цел да се дозволи mail вработените се поврзете со вас) ако вашата адреса е припаѓале на "друга земја", ве молиме да се поврзете со мене да знаете за детали на бродот цена.за кинескиот воздух mail, тоа не е примено по околу 18bussiness дена, за ЕМС воздух mail, тоа не е примено по околу 13 бизнис дена, ве молиме да се поврзете со нас, дозволете ни да се прашате на кинеската поштата за да ги проверите деталите .Како Hula принцеза или Индиски скаут кога ќе го носат hula здолништа.За да побарате враќање ве молиме ни e-mail
5.Во здолниште е прилагодлив и се вклопуваат добро.Одговараат за игра cheerleaders, Хавајски тематските страни, активност, носија топка, фенси облека страни.
Нашата деловна политика на враќање :
1.ви благодариме.ви благодариме
4.
име : Пластични Влакна Жените Трева Здолништа Хавајски Hula Здолниште поставите cheerleaders костими Дами се Облекуваат 60 CM 6 PCS/set
Материјал : Пластични + Платно
Боја : црвена,жолта,зелена,сина,портокалова,виолетова,розова,шарени,ве молам оставете ме порака на бојата што сакате , ако не , брод по случаен избор. Но, тоа може да биде за 45days, ако не е обичај проблем или вашата адреса за е оддалечена место, или вашата земја поштата треба повеќе време за да ја испратите пораката .кога ќе добиете предмети,ако не е проблем,ве молам помогнете ми потврди нарачката ,и ми даде позитивни повратни информации со 5 целосна ѕвезда.Купувачот плаќа врати превозот.Достапни во различни бои.

Декларираните карактеристики

Повод:
Пол Открие,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на планетата Земја,Годишнина,Назад На Училиште,Свадба & Ангажирање,Божиќ,денот на Благодарноста
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
Жените Трева Здолништа
Бренд Име:
XUANGOUXGCN
Шема:
Цвет
is_customized:
Yes
Големина:
L

Поврзани производи