1Pc HIWIN Линеарна Водич HGR25 Должина 500mm Железнички Cnc Делови

1Pc HIWIN Линеарна Водич HGR25 Должина 500mm Железнички Cnc Делови

Залиха
DEN 3807.36
Износот:

1 Pc HIWIN Линеарна Водич HGR25 Должина 500mm Железнички Cnc Делови Објект спецификите Водич Должина : 500mm Водич Ширина или Дијаметар : 25мм Број на Модел : HGR25 Бренд Име : HIWIN
пакет листа : 1 buc на Hiwin Линеарна Водич HGR25 Должина 500mm Железнички

Декларираните карактеристики

Водич Ширина или Дијаметар:
25mm
Водич Должина:
500mm
Број На Модел На:
HGR25

Поврзани производи