2Pin 72655-S84-A01 72655S84A01 Нов Заден Лев Заклучување на Вратата Actuator За Хонда Граѓански Договор Одисеја S2000 1998-2006

2Pin 72655-S84-A01 72655S84A01 Нов Заден Лев Заклучување на Вратата Actuator За Хонда Граѓански Договор Одисеја S2000 1998-2006

Залиха
DEN 585.60
Износот:


72655-S84-A01 72655 S84 A01 Нов Заден Лев Заклучување на Вратата Actuator За Хонда Граѓански Договор Одисеја S2000 1998-2006
Спецификации
1 Според фабричките спецификации.
2 Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
3 Лесна инсталација.
4 Стабилни перформанси, висока сигурност ,100% фабрика тестирани.
5 Професионални Perfomance Авто делови снабдувач Апликација За Хонда Спогодба 1998-2002 За Хонда Увид од 2000 до 2006 година За Хонда Одисеја 1999-2004 За Хонда S2000 2008-2009 За Хонда Граѓански 2001-2005 За Хонда, CR-V 2002-2006 За Хонда Фит 2007-2008
Внимание Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики ,ви благодариме!
Традиционалните потрошувачка обрасци -
Нашите потрошувачка предност

Декларираните карактеристики

Одисеја-Година:
2002,2000,2001,2004,1999,2003
Специјални Функции:
ЦЕНТРАЛНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ ACTUATOR
Име На Модел:
72655-S84-A01
Објектот Должина:
8cm
Објектот Ширина:
4.5cm
Објектот Висина:
4cm
Бренд Име:
Malcayang
Материјал Тип:
оем стандард
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Објектот Дијаметар:
4.5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
1999 2000 2001 2002 2003 2004
Објектот Тежина:
0.2kg
Хонда Модел:
Одисеја
Состојба:
100% Нови Никогаш Не Се Користат Во
време на испорака:
Во рамките на 24hours по вашата исплата

Поврзани производи