4pcs/Set 18-Слот Picatinny Скала Железнички Панел Handguard Заштитник Отпорни Покритие Одговара Weaver Picatinny 7 Скала Quad Handguard

4pcs/Set 18-Слот Picatinny Скала Железнички Панел Handguard Заштитник Отпорни Покритие Одговара Weaver Picatinny 7 Скала Quad

Залиха
DEN 280.80
Износот:


start Isv Module Wrap6604
end Isv Module Wrap6604
Железнички опфаќа заштита на unmounted железнички области од оштетување и штит на операторот од остри железнички остро. Тие се спречи оштетување на опрема, како што се rappelling јажиња кои може да се abraded или намален откри железнички делници. Santoprene опфаќа обезбеди многу низок профил, rubbery зафат површината за подобрување на оружје контрола. Може да се користи на било weaver или pictanny железница. Брз лесно да се инсталира. Трајни изградба. Материјал : индустриски полимер. Вкупна должина : 174mm/6.8" прибл.
4 x Скала Железнички Маска
Црна боја
Песок боја
Армијата боја
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по исплата потврда Сите Предмети ќе бидат испратени до alipay потврди адреса само. За руските Купувачи : ве молиме дајте ни полно име (обично 3 зборовите).Ако не полно име напишано на вашиот пакет, пакети може да биде предаден на погрешно лице или bereturned назад до нас. Сите предмети ќе бидат испратени од страна на воздух пошта, ако нарачки над 2kg, ние може да понуди изразат начин како што се ЕМС, DHL, Fe Dex и така натаму. Превозот време проценува како што е подолу :
Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ние ќе изјават тоа со пониска вредност. Ако не е, ве молиме да ги споделите со нас Царина : Ние може да соработуваат со вас да го исчистите пакети од царината, но не може да носи должности. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас Другите : ве Молиме контактирајте не преку порака прво наместо отворање на спор, ако не добиете пакет по проценето време. Како времето за испорака зависи од земјата и логистичка режим. Ви благодариме.
Ние прифаќаме Alipay. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе. Ако сакате други услови за плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да се одржи редот.
Ако објектот е дефект или погрешно испраќаат, ве молиме контактирајте со нас за решавање или да го вратите во рок од 14 дена по добивањето барање за замена или пари назад. Ако не сте задоволни со вашите елементи, можете да разменувате објектот, но купувачот е одговорен за сите дополнителни превозот надомест. Ви благодариме!
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави НИСКА НСД (ПОМАЛКУ од ПЕТ ЅВЕЗДИ) или Неутрален/Негативна Повратна информација. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви ги понудиме најдобрите решенија ПОБРЗО по вашата порака. Ние веруваме добра комуникација ќе се постигне добар резултат Најдобри попуст за љубезно. Вашето задоволство е секогаш наша цел. Сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, освен викенд и празници. Добредојдовте на продавница со нас во секое време.
start Isv Module Wrap6587
end Isv Module Wrap6587

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Aimfiree
Број На Модел На:
4pcs Handguard Скала Железнички Опфаќа-201
Водич Тип:
4pcs Handguard Скала Железнички Опфаќа Weaver

Поврзани производи