Висок Квалитет 1pcs Розова Помине Уметност Четки Пен Носителот Стојат Пластични Помине Пенкало Дизајн Екранот Алатка Шминка Pincel Став Pintura Алатки
Ново - 11 %

Висок Квалитет 1pcs Розова Помине Уметност Четки Пен Носителот Стојат Пластични Помине Пенкало Дизајн Екранот Алатка Шминка

Залиха
DEN 65.28
DEN 58.00
Износот:


Топла Продажба Професионални Помине Уметност Четка Носителот пен Екранот Стојат Шминка Ноктите Уметност Четка Алатки Четка Остатокот Задржете За Декорација на Нокти
Опишете :
Оваа е-мора да има малку Помине Уметност Четки за да го Заклучите Држачот за Впива Помине Уметност Линија Пенкала
100% Висок Квалитет На Сосема Нов Помине Уметност Држач, Четка
Помине Уметност Четки Пен Носителот Застане за Шминка Ноктите Уметност Четка Алатки
Функција :
Материјал : Пластика
Voulmn : Способни за одржување на 5 одделни помине четки.Идеален за на доградба на акрилни и УВ гел апликации
Големина : 7.5 CM *5.5 CM
Пакет се Вклучени : 1 X Помине Уметност Четки за да го Заклучите Држачот (НЕМА Мало Кутија)
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently?
A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPS-от и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена?
А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни e-mail или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ни,
ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.Ви благодариме.
П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница?
A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас.
За Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија, TT . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ.
Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе.
2. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса,
пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
За испорака :
1)Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти.
2)Предмети се испраќаат од Кина преку Воздухопловната, достигнувајќи повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена.Тука е shiping време од Кина, Воздухот Пост
(Забелешка : на ден meas работен ден)
За Термини :
1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела
и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
3. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
4. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа голема сума ., по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
По двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. или, можете да изберете да имате замена.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Материјал:
Пластични
Големина:
7.5CM x 5.5CM
Број На Модел На:
Помине Уметност Опрема
боја:
Пинк
Тип:
Помине Уметност Опрема Мода DIY Алатки Потребни за Шминка
Количина:
1pcs
Состојба:
нови пристигнување
is_customized:
Yes
Големина:
7.5CM x 5.5CM
Материјал:
Пластични
Примена:
Помине Уметност Четки Пен Носителот Застане за Шминка Ноктите Четка Акрилик Алатки
Voulmn:
5 четки
Употреба:
Пенкало Displayer Стојат Алатки УВ Гел Четка Одмор на Носителите на Ноктите Декорации

Поврзани производи