Бебе девојка зимско палто зајакот шема предупредуваат бебе goose надолу облека флорални печатени снег носат за возраст од 0 до 12 месеци
Ново - 50 %

Бебе девојка зимско палто зајакот шема предупредуваат бебе goose надолу облека флорални печатени снег носат за возраст од 0

Залиха
DEN 1115.52
DEN 558.00
Износот:


Бебе девојка зимско палто зајакот шема предупредуваат бебе goose надолу облека флорални печатени снег носат за возраст од 0 до 12 месеци
Супер подарок сет за нови роди бебето
деликатна дизајн со избраниот ткаенина
меки и удобни за вашата љубов
извоз стандард за Англија висок крајот бебе магазин

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M
Одделот За Името:
Бебето
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Материјал Состав:
памук, полиестер,velour
Бренд Име:
Vlinder
Број На Модел На:
BHS3150115
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Животните
Облека Должина:
Редовни
Пополнување:
Памук
Стил:
Лолита Стил
Тежина:
about 0.21 kg
Материјал:
Полиестер,Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Пол:
Бебе Девојки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одредување На Содржина:
80%

Поврзани производи