Трговија на големо 925 сребрен накит позлатен прстен сребрен прилагодлива големина ,модни накит Прстен за Жени
Ново - 15 %

Трговија на големо 925 сребрен накит позлатен прстен сребрен прилагодлива големина ,модни накит Прстен за Жени

Залиха
DEN 47.04
DEN 40.00
Износот:


Големина : променливи во големина Тежина : 2.8 g

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
прстен
MPMCUFQT:
DKAIAROO

Поврзани производи